NIE MOŻNA przekazać 1% podatku na rzecz BTS REKORD

Strona główna » BLF

Po barażach

Trzy środowe starcia wyłoniły zespoły, które uzupełnią skład najwyższej klasy rozgrywkowej Bielskiej Ligi Futsalu.

Najwięcej emocji dostarczyło ostatnie ze spotkań, w którym do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Do ostatniej minuty jej trwania FC Biała mężnie stawiała opór renomowanemu Sturmowi. Niewiele mniej emocji dostarczyła potyczka WSEH- u z ekipą Brok Team. Druga z wymienionych drużyn prowadziła już 2:0, ale jeszcze przed przerwą rywale doprowadzili do wyrównania, a na finał pewnie zwyciężyli 6:3. Mała niespodzianką barażów jest odpadnięcie Arki Kamienica. Zespół z wieloletnim doświadczeniem w BLF odpadł kosztem Malbeku.

Wyniki:

Arka Kamienica – Malbec 1:4 (0:0)

Gole: Muras – P. Musiał – 2, Kupiec, B. Musiał po 1

WSEH – Brok Team 6:3 (2:2)

Gole: D. Warmuz, K. Wachol, Marzec, R. Wachol, Kiszka, Lasoń po 1 – Różycki, Ochelski po 1

Sturm – FC Biała 2:1 (1:0, 1:1)