Strona główna » Futbol III liga

Ligowe ostatki

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Meczem z Czarnymi Otmuchów bielszczanie kończą ligową jesień.

Przyznać trzeba, całkiem dla siebie udaną. No, ale aby mówić o pełni satysfakcji należy potwierdzić to w konfrontacji z otmuchowianami. Wbrew zajmowanej jedenastej pozycji w tabeli Czarni wcale nie należą do łatwych rywali. W pierwszej rundzie bielszczanie musieli solidnie i mocno popracować na wygraną 3:1. Może techniczno-taktycznie konkurenci nie jawią się, jako konkurent z najwyższej półki, ale już wybieganie, ambicja i serce do walki są niekwestionowanymi atutami sobotniego przeciwnika Rekordu. Dobrym prognostykiem dla bielszczan jest postawa w meczu z Przyszłością Rogów. Pierwsza połowa w wydaniu „biało-zielonych” mogła się podobać, a jeśli „czepiać się” czegokolwiek, to jedynie nikłej skuteczności. W drugiej połowie spotkania trudno już było mówić o prawdziwej grze w futbol ze względu na warunki atmosferyczne i boiskowe. Tu o wyniku decydowało już przygotowanie fizyczne i cechy wolicjonalne. Miejmy nadzieję, że jutro auro nie przeszkodzi w stworzeniu dobrego widowiska, bo o chęć wygranej nie należy się obawiać.

III liga śląsko-opolska, gr. południowa, 16. kolejka (sobota – 16.11.2013 r., g. 13:00)