Poniżej przeczytacie rezultaty weekendowych gier młodzieży. Niestety z powodu opadów śniegu niektóre ze spotkań zostały odwołane.

Liga okręgowa trampkarzy młodszych

Rekord Bielsko-Biała – BBTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6:0 (2:0)

Gole: Byrdy – 4, Stawicki, Suchanek po 1

Rekord: Kamiński – Klimek, Herma, Stawicki, Bokun, Wyroba, Mielnikiewicz, Byrdy, Parchański, Flaka, Skrzyp oraz Majdak, Ziółkowski, Ceglarek, Fołta, Batelt, Suchanek, Gronkiewicz

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Gratuluję chłopakom dzisiejszej wygranej oraz zwycięstwa sprzed tygodniem - dobra passa!

27.10.2012 r. (sobota)

Liga Okręgowa „A” juniorów starszych

Rekord Bielsko-Biała – Zapora Wapienica 5:1 (2:0)

Gole: A. Biel - 2, Nowak, Kozak, T. Gąsiorek po 1

Rekord: Juraszek (Krysta) - Kozak (Goliasz), Grębosz (Jaszczurowski), Maga, Śleziak, T. Gąsiorek, A. Biel, Słowik (Zwardoń), Makowski (Mieszczak), Bury (Hyży), Nowak

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Duleba: - W tak trudnych warunkach pogodowych i przy bardzo zmobilizowanym przeciwniku, zagraliśmy dobry i skuteczny mecz. Gole padły po wypracowanych sytuacjach, które ćwiczymy w trakcie treningów. To cieszy! Gratulacje dla zespołu za ten występ.

Śląska Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – GKS Tychy 4:2 (2:1)

Gole: Kubicius, Kubica, Czernek, Konefał

Rekord: R. Jastrzębski (Dziedzic) - Warywoda (Rutkowski), Harat, Worek, Marek, Kubicius (Waszczyk), Konefał (Włochowicz), Matuszek, Tutaj (D. Sanetra, Skrzypiec), Czernek, Kubica

Pomeczowa opinia trenera - Wojciech Gumola: - To spotkanie pokazało, jak ważna jest równowaga w akcentach między atakiem i obroną. To był klucz do wygranej plus determinacja, wola walki i taktyka.

28.10.2012 r. (niedziela)

Liga Okręgowa trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała – Zapora Wapienica 1:2 (1:1)

Gol: Kubaszek

Rekord: Prostek - Brańka, Niewiedział, Szczerbowski, Młoczkowski, Kulpa, Wieczorek, Loranc, Kolarczyk, Kubaszek, R. Ohanyan oraz Kruczek, Kapała, Scharfenberg, Wasztyl, Banet, Boksa

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Pierwsze część meczu zaczęła się dla nas pomyślnie, bo gola na 1:0 strzeliliśmy już w 3-ej minucie. Do wyrównania kiedy chwilowo graliśmy w liczebnym osłabieniu. Natomiast druga połowa minęła pod znakiem naszej przewagi, której jednak nie umieliśmy udokumentować. Decydująca o porażce bramkę straciliśmy po kontrze gości na dwie minuty przed końcem spotkania, szkoda.

II liga kobiet, gr. śląska

Mitech II Żywiec – Rekord Bielsko-Biała - odwołany!

Śląska Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – UKS Ruch Chorzów 0:2 (0:0),

Rekord: Chwałka - Bernat, Maćkowski (Gach), Mioduchowski (Juroszek), Tęczar, Kubik, Gacek, Szymański (Flajszak), Małyjurek (Janik), Ł. Jastrzębski (M. Gąsiorek), Ł. Biel (Jakowenko)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Jestem zły po niezasłużonej porażce! Szkoda, gdyż rozegraliśmy fajny mecz, w którym nie ustępowaliśmy liderowi naszej grupy.

Śląska Liga Trampkarzy (’98)

MOSiR Jastrzębie-Zdrój – Rekord Bielsko-Biała - odwołany!

Śląska Liga Trampkarzy (’99)

Rekord Bielsko-Biała – Stadion Śląski Chorzów 2:1 (2:1)

Gole: Biela, Kubica

Rekord: Grabski - Huczek, Kubica, Helller, Madzia (Sordyl), Łasak, Bachłaj (Maurer), T. Franusik, Cichy (Kępys), Biela (Kaczmarczyk), M. Franusik (Fiedor)

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Gratuluję chłopakom udanego, zwycięskiego występu, no i trzech punktów. Muszę podkreślić, że autor jednej z bramek - Damian Kubica, zrobił w ten sposób imieninowy prezent swojemu Tacie.