Informujemy, że z przyczyn formalnych w tym roku
NIE MOŻNA przekazać 1% podatku na rzecz BTS REKORD

Strona główna » Obiekty sportowe

Polonia Marklowice – Rekord B-B 0:2 (0:0)

„Rekordziści” przystępują w pucharowe szranki już na szczeblu Śląskiego ZPN, tu relacja on-line ze spotkania.

Polonia Marklowice – Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:0)

0:1 Koczur (83. min. głową)

0:2 Ogrocki (86. min.)

Rekord: Wnętrzak – Gaudyn (56. Stolarczyk), Wuwer, Bojdys, Grześ, Papatanasiu, Jaroś, Ogrocki, Waliczek (46. Woźniak), Koczur, Pidczenko (46. Sikora)

1. Zaczynają bielszczanie.

1-3. Na razie otwarta gra obu drużyn.

4. W ofensywie Gaudyn.

6. Z pola karnego Pidczenko uderza nad poprzeczką.

7. Niecelna główka Bojdysa.

8. Tym razem nad bramką - Koczur.

9. Groźnie po kornerze i główce Wuwera, a za chwilę silne uderzeniu silne uderzenie nad bramką Papatanasiu.

12. Strzelecka próba Jarosia.

13. Żółta kartka dla Bojdysa za faul, poturbowany również Papatanasiu.

17. Pierwszy od dłuższego czasu atak marklowiczan.

18. Ładna, dwójkowa akcja Koczura z Pidczenko - rzut rożny!

20. Dobrze na przedpolu Wnętrzak, ale już gorzej z wykopem spod własnej bramki.

20-22. Robi się mecz  z gatunku "cios za cios".

22. Nieznacznie chylił Kobeszko.

25. Znów napór "rekordzistów".

27-28. Gra wyraźnie zaostrza się.

30. Gaudyn nad poprzeczką.

32. Żółta kartka dla Kobeszki za faul na Grzesiu.

33. Zblokowany strzał Koczura.

36-39. Inicjatywa należy do "rekordzistów", ale już dokładność strzałów i podań pozostawia do życzenia.

40. Obok spojenia bramki - "Papa", żółta kartka dla Grabca za niesportowe zachowanie.

44. Z dystansu nad poprzeczką uderza Grabiec.

45. Idealnej okazji po wrzutce z rzutu wolnego Papatanasiu nie wykorzystuje Jaroś, piłka szybuje nad bramką.

45. Arbiter dolicza dwie minuty.

45+1. Po główce Pidczenki z ostrego kąta broni golkiper Polonii.

45+2. Dobrze w obronie Bojdys.

Przerwa. Dobre trzy kwadranse "biało-zielonych", które nijak nie przekładają się dotąd na wynik. Rezultat niezmienny od pierwszej minuty, za to zanosi się na roszady w składzie; trzy zmiany także u miejscowych.

46. Po centrze z kornera Sikory nad bramką główkuje Woźniak.

48-50. Trochę chaosu na boisku.

52. Obiektywnie trzeba podkreślić solidną grę gospodarzy.

54. Z refleksem interweniuje w polu karnym Wuwer; seria rzutów rożnych marklowiczan.

55-56. Znów dobry okres gry przyjezdnych.

58. Aktywnie na prawym skrzydle Sikora ze Stolarczykiem.

63. Nad poprzeczką  - Jaroś.

64. Niezła okazja w polu karnym dla "polonistów".

65-66. Flanka nacierają Koczur z Ogrockim oraz "solo" Stolarczyk.

67. Fenomenalna kontra tercetu: Woźniak - Sikora - Koczur, a po strzale tego ostatniego piłkę sprzed linii bramkowej wybija obrońca.

68. Doskonałe zachowanie w bramce Wnętrzaka po uderzeniu z niewielkiej odległości.

70. W doskonałej akcji kontrującej Sikora po wybiciu Wntrzaka, kończy się jednak tylko na kornerze.

72. Świetne uderzenie Sikory, ale jeszcze lepsza obrona golkipera Polonii.

74-75. Gospodarze coraz odważniej.

76. Koronkowa akcja bielszczan, po której zablokowane zostaje uderzenie Woźniaka.

77-78. Bezskuteczne strzały Woźniaka i Koczura.

82. Obok bramki Stolarczyk.

83. Idealne dogranie z boku Woźniaka i perfekcyjne zamknięcie akcji przez Koczura - goool!

86. Po podaniu Sikory piłkę w bramce lokuje Ogrocki!!!

83-88. Wreszcie skuteczny fragment gry "rekordzistów"!

90. Arbiter dolicza dwie minuty.

90+1. W akcji Stolarczyk i Ogrocki.

Cieszy wygrana i awans do półfinału, a jeśli narzekać - to tylko na nikłą skuteczność

1. Polonia Marklowice – Rekord Bielsko-Biała 0:2

2. Skra II Częstochowa – Przyszłość Rogów 3:2

3. MLKS Woźniki – Sarmacja Będzin 1:2 (po dogrywce)

4. Nadwiślan Góra – Górnik Wesoła 0:2

W półfinałach 5 czerwca br. zmierzą się: Sarmacja Będzin z Rekordem B-B i rezerwy częstochowskiej Skry z Górnikiem Wesoła.