Informujemy, że z przyczyn formalnych w tym roku
NIE MOŻNA przekazać 1% podatku na rzecz BTS REKORD

Strona główna » Nasi w reprezentacji

Anglia - Polska 1:2

To już druga wygrana "biało-czerwonych" w ramach odbywającego się w Newcastle futsalowego Turnieju Czterech Państw.

Anglia - Polska 1:2 (0:0)

Gole: Jurczak, Kiełpiński

Polska: Dworzecki (Błaszczyk) - Kriezel, Franz, Gepert, Solecki, Sobański, Czech, Popławski, Wojciechowski, Kiełpiński,, Marek, Jurczak, Grecz

Natomiast dodajmy, iż w drugim z piątkowych spotkań reprezentanci USA ograli Malezję 8:1, obejmując prowadzenie w zawodach. Ich zakończenie nastąpi już w najbliższą niedzielę.

Przez całe spotkanie przeważaliśmy – relacjonuje selekcjoner Andrea Bucciol. – Nie pozwoliliśmy Anglikom na zbyt wiele, zamykając ich na własnej połowie. Szwankowała jednak skuteczność. Na szczęście w drugiej połowie odblokował nas Artur Jurczak, a prowadzenie podwyższył Marcin Kiełpiński. W samej końcówce rywale wycofali bramkarza, ale mądrze się broniliśmy. Bramkę straciliśmy po strzale z rzutu wolnego. Przed ostatnim meczem turnieju Amerykanie mają lepszy bilans bramkowy, ale dla nas liczy się tylko zwycięstwo – przekonuje włoski trener.

Źródło: własne/fustal-info.pl