NIE MOŻNA przekazać 1% podatku na rzecz BTS REKORD

Strona główna » Młodzież Rekordu

Tak grała młodzież

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

W sobotę o punkty walczyli trampkarze, nazajutrz do gry przystąpiły pozostałe młodzieżowe ekipy Rekordu - tu wyniki, składy itp.

8.09.2012 r. (sobota)

Śląska Liga Trampkarzy (rocznik 1999)

RKP ROW Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 0:0

Rekord: Grabski – Sordyl, Heller, Kubica, Huczek, Łasak, Biela, Bachłaj, Kępys (Wieczorek), Fiedor (S. Loranc), Cichy (R. Ohanyan)

Pomeczowa opinia treneraTomasz Skowroński: - Jak w porzekadle – jeśli nie możesz meczu wygrać, to zrób wszystko, żeby zremisować. Cieszymy się ze zdobytego punktu na inaugurację. Do wygranej zabrakło nam zdecydowania pod bramką rywala.

9.09.2012 r. (niedziela)

Śląska Liga Trampkarzy (rocznik 1998)

Czarni-Góral Żywiec – Rekord Bielsko-Biała 4:1 (2:0)

Gol: Gąsior

Rekord: Kurek - Błasiak, Lach, Malchar, Kubaczka, Kostka, Tański, Gąsior, Kaiser, P. Lekki, Hilbrycht oraz T. Franusik, Konior, Rataj, A. Ohanyan, Maj, M. Franusik

Pomeczowa opinia trenera - Jakub Budzich: - Dobrze zagraliśmy w drugiej połowie meczu. Szczęście nie było naszym sprzymierzeńcem pod bramką gospodarzy. Choć wynik na to nie wskazuje, to były niezłe zawody w wykonaniu naszych chłopaków.

Liga Okręgowa trampkarzy

Trójka Czechowice-Dziedzice – Rekord Bielsko-Biała 6:1 (3:0)

Gol: Niewiedział

Rekord: Prostek - Szozda, Niewiedział, Kruczek, Brańka, Szczerbowski, Kolarczyk, Hajducki, Banet, Miech, Kubaszek oraz Loranc, Kapała, Wieczorek

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Przegraliśmy z wyraźnie lepszym przeciwnikiem. Znów odstawaliśmy wiekowo i fizycznie od rywala, ale tak już pewnie będzie do końca ligi.

Liga Okręgowa trampkarzy młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Koszarawa Żywiec 9:0 (2:0)

Gole: Ziółkowski, Brydy, Stawicki po 2, Mielnikiewicz, Gawryś, Olszewski po 1

Rekord: Syc (Kamiński) - Olszewski, Suchanek, Klimek, Bokun, Marek, Byrdy, Bieroński, Wyroba, Gawryś, Ziółkowski oraz Stawicki, Flaka, Batelt, Skrzyp, Parchański, Mielnikiewicz

Liga Okręgowa „A” juniorów starszych

Trójka Czechowice-Dziedzice – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (1:1)

Gole: Makowski, Giertler

Rekord: Juraszek - Jakubiec (Bury), Grebosz (Kozak), Gacek, Mieszczak, Gach, T. Gąsiorek (Hyży), Słowik (A. Biel), Małyjurek, Makowski, Giertler (Zwardoń)

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Duleba: - Trzeba podkreślić dobry poziom spotkania. Układało się różnie, od 0:1 po 2:1. Wyciągnęliśmy remis ,w czym spora zasługa zmienników, a jeszcze mieliśmy tzw. piłkę meczową. W sumie wynik nie jest dla nikogo krzywdzący.

Śląska Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – Czarni-Góral Żywiec 1:2 (0:0)

Gol: Szymański

Rekord: Chwałka - Maćkowski, Tęczar, Bernat, Mioduchowski, Ł. Jastrzębski, Gaudyn, Szymański, Flajszak, Juroszek, Jakowenko oraz Seweryn, Janik, Jaszczurowski, Maga, Nowak

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Futbol uczy pokory! Przegraliśmy po wyrównanym spotkaniu, ale kuriozalna była pierwsza minuta drugiej połowy. Zdobyliśmy gola na 1:0 i w tej samej minucie straciliśmy bramkę na 1:1.

Śląska Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Wyzwolenie Chorzów 4:2 (3:0)

Gole: Konefał, Skrzypiec, Kubicius, Kubica

Rekord: R. Jastrzębski (Sienkiewicz) - Warywoda (Rutkowski), Harat, Marek, Worek (Lipart), Skrzypiec (Kubicius), Matuszek, Konefał, Tutaj (Pawlik), Czernek (Włochowicz), Kubica (Waszczyk)

Pomeczowa opinia trenera - Wojciech Gumola: - Cieszy wynik oraz zdobyte punkty. Styl gry już mniej satysfakcjonuje, bowiem zmarnowaliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych. Z wyżej notowanym rywalem tylu ich mieć nie będziemy.