NIE MOŻNA przekazać 1% podatku na rzecz BTS REKORD

Strona główna » Młodzież Rekordu

Tak grała młodzież

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Poniżej znajdziecie wyniki meczów sobotnich oraz niedzielnych z udziałem młodzieży Rekordu.

6.10.2012 r. (sobota)

Liga Okręgowa „A” trampkarzy

Cukrownik Chybie – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (1:0)

Gole: Szozda, Michałek

Rekord: Prostek - Szozda, Banet (Wieczorek), Niewiedział, Kruczek (Brańka), Kulpa (Kolarczyk), Szczerbowski, Scharfenberg (Michałek), Loranc (Kapała), Wasztyl (R. Ohanyan), Hajducki (Boksa)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Kolejny dreszczowiec z naszym wykonaniu. Gola na 1:2 zdobyliśmy na sześć minut przed końcem meczu, a wyrównaliśmy w ostatniej minucie spotkania. Wynik korzystny, ale z naszej gry nie jestem zadowolony.

Liga Okręgowa „A” juniorów starszych

Cukrownik Chybie – Rekord Bielsko-Biała 0:4 (0:1)
Gole: A. Biel - 2, Słowik, Makowski po 1

Rekord: Juraszek (Krysta) - Kubik (Bury), Kozak, Szczuka (Żwardoń), Mieszczak, A. Biel, T. Gąsiorek, Hyży (Śleziak), Makowski, Słowik, Giertler

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Duleba: - To nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu. gra nam się nie kleiła, ael co najważniejsze zagraliśmy "na zero" z tyłu i do tego zdobyliśmy cztery gole. Za to należą się chłopakom gratulacje.

Śląska Liga Trampkarzy (rocznik 1999)

MOSiR Jastrzębie-Zdrój – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (1:0)
Gol: Kaczmarczyk

Rekord: Grabski - Madzia (Kostka), Heller, Kubica, Huczek (Sordyl), Bachłaj, Biela, T. Franusik (Maurer), M. Franusik (Fiedor), Kaczmarczyk, Łasak (Kępys)

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Prowadząc grę trzeba umieć wykorzystywać stwarzane sytuacje, a nam zabrakło trochę szczęścia ich wykańczaniu. Mimo tego cieszy "wyjazdowy" punkt.

7.10.20`2 r. (niedziela)

Liga Okręgowa trampkarzy młodszych

Pasjonat Dankowice – Rekord Bielsko-Biała 2:0 (2:0)

Rekord: Syc - Olszewski, Suchanek, Klimek, Herma, Byrdy, Marek, Stawicki, Bokun, Wyroba, Ziółkowski oraz Mielnikiewicz, Batelt, Płachecki, Flaka, Parchański, Bieroński

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Gdybyśmy w pierwszej połowie zagrali na takim poziomie, jak w drugiej, to pewnie wywieźlibyśmy remis, a może nawet zwycięstwo. Niestety - wyszło na odwrót.

Liga Okręgowa juniorów młodszych

Rekord Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica 3:0 (0:0)

Gole: Skrzypiec - 2, Nowak - 1

Rekord: Malec (Sienkiewicz) - Golec, Mikołajek (Marek), Lipart, Lekki (Staszek), Dobija, Hanzlik (Włochowicz), Kuboszek, Pawlik, Waluś (Nowak), Branicki (Skrzypiec)

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Dybczyński: - Zdominowaliśmy rywala i byliśmy od niego zdecydowanie lepsi. Cieszy zerowe konto strat, ale na pochwałę zasłużył cały zespół.

Śląska Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – Ruch Chorzów 5:1 (3:1)

Gole: Jakowenko - 4, Ł. Biel - 1

Rekord: Chwałka (Dziedzic) - Tęczar (Bury), Gacek, Mioduchowski, Maćkowski, Ł. Jastrzębski (Janik), Bernat (Małyjurek), Szymański, Juroszek (Kubik), Ł. Biel (Gach), Jakowenko (Nowak)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - To był nasz świetny występ przeciwko bardzo dobremu rywalowi. Było na co popatrzeć! Na wyróżnienie zasłużyli: Chwałka, Jakowenko, Gacek i Szymański.

II liga kobiet, gr. śląska

Rekord Bielsko-Biała – Czarni Sucha Góra 4:4 (3:2)

Gole: Gałuszka, Knieszner, Chwastek, Byrdy

Rekord: Sukiennik - Chrząszcz, Kołek, Kubaszek, Knieszner, Gałuszka, Byrdy, Adamczyk, Bernacka, Chwastek, N. Cwajna

Pomeczowa opinia trenera - Witold Zając: - W zasadzie powinno się obyć bez komentarza. Zremisowaliśmy mecz, który powinniśmy wygrać, a z równym powodzeniem mogliśmy przegrać.