NIE MOŻNA przekazać 1% podatku na rzecz BTS REKORD

Strona główna » Młodzież Rekordu

Tak grała młodzież

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Oto sobotnie i niedzielne aktualności – wyniki, składy, gole z meczów z udziałem „rekordowej” młodzieży.

29.09.2012 r. (sobota)

Śląska Liga Juniorów Młodszych

Raków Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała 1:5 (0:2)

Gole: Tutaj, Kubica, Czernek, Matuszek, Sanetra po 1

Rekord: R. Jastrzębski - Warywoda, Harat, Worek, Rutkowski, Kubicius (Waszczyk), Matuszek, Konefał, Tutaj (Sanetra), Czernek, Kubica (Skrzypiec)

Pomeczowa opinia trenera - Wojciech Gumola: - W konsekwencji błędów z ostatnich spotkań doszło do zmian personalnych w składzie. To przyniosło oczekiwany efekt! Cieszą - zwycięstwo, punkty i awans w tabeli. Ciężka praca na treningach wreszcie przynosi owoce.

Liga Okręgowa trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała – Mieszko-Piast Cieszyn 3:2 (3:2)

Gole: P. Lekki - 2, Szozda - 1

Rekord: Prostek - Szozda, Młoczkowski, Kruczek, Brańka, Szczerbowski, Kulpa, Michałek, P. Lekki, Hajducki, Wasztyl oraz Wieczorek, Scharfenberg, Banet, Kolarczyk, Kapała, Boksa

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Bardzo emocjonujący mecz! Już po 14-stu minutach przegrywaliśmy 0:2! Chłopcy jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie i jak się później okazało ustalili wyniki spotkania. Stało się tak dzięki dobrej realizacji założeń taktycznych w drugiej części.

Liga Okręgowa „A” juniorów starszych

Rekord Bielsko-Biała – Mieszko-Piast Cieszyn 9:1 (5:1)

Gole: Seweryn - 3, Bury - 2, Słowik, Małyjurek, A. Biel, Zwardoń po 1

Rekord: Juraszek (Krysta) - Makowski (Zwardoń), Grębosz, Kozak, Mieszczak, Hyży, T. Gąsiorek, Słowik (Śleziak), Małyjurek (A. Biel), Bury (Giertler), Seweryn

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Duleba: - Na pewno był to dobry i skuteczny w naszym wydaniu. Chłopakom należą się podziękowania i gratulacje. Nadal naszym celem pozostaje skupienie się na własnej grze, na dobrym i szybkim organizowaniu się na boisku.

Śląska Liga Trampkarzy (rocznik 1999)

Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze 0:2 (0:1)

Rekord: Grabski - Heller, Huczek, Niewiedział (Madzia), Sordyl (R. Ohanyan), Kubica, Kaczmarczyk (S. Loranc), Bachłaj (Maurer), Kępys (Biela), Łasak, Cichy (Fiedor)

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Przez większą część meczu, to my prowadziliśmy grę w tym meczu. Jestem zły, że znów tracimy gole wynikające z braku komunikacji między zawodnikami. To niestety nie pierwszy przypadek w tej rundzie.

30.09.2012 r. (niedziela)

Liga Okręgowa trampkarzy młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Orliki Czechowice-Dziedzice 7:1 (7:0)

Gole: Ziółkowski - 3, samobójcza - 1.  Marek, Stawicki, Byrdy po 1

Rekord: Syc - Olszewski, Suchanek, Klimek, Bokun, Byrdy, Wyroba, Marek, Stawicki, Ziółkowski, Mielnikiewicz oraz Parchański, Bieroński, Płachecki, Willmann, Paciecha, Flaka

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - W pierwszej części meczu chłopcy zagrali rewelacyjnie! Dlatego w przerwie nie mając do nich żadnych uwag powiedziałem - róbcie co chcecie, ale grajcie tak dalej! Wyszło na odwrót.

Liga Okręgowa juniorów młodszych

LKS Radziechowy – Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:2)

Rekord: Bednarski - Lipart, Marek, Golec (Radwan), D. Lekki, Kamieńszczyk (Waluś), Słowik (Hanzlik), Włochowicz, Pawlik (Kuboszek), Dobija (Nowak), Skrzypiec (Branicki)

Gole: Skrzypiec, Nowak, Słowik

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Dybczyński: - Cieszy mnie skuteczność zespołu z pierwszej połowy. Ostatnio traciliśmy tzw. głupie punkty, tym większa więc radość z przełamania na boisku lidera.

Śląska Liga Juniorów

Zagłębie Sosnowiec – Rekord Bielsko-Biała 0:4 (0:1)

Gole: Biel - 1(z rzutu karnego),Szymański-2, Nowak-1

Rekord: Chwałka - Tęczar, Gach (Bernat), Mioduchowski, Maćkowski, Janik, Gacek, Biel (Kubik), Szymański (Małyjurek), Juroszek (Ł. Jastrzębski), Jakowenko (Nowak)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Kiedyś od pewnego biznesmena usłyszałem takie hasło: "jak coś nie idzie, to zmień"! Tym sposobem dokonałem sześciu roszad w składzie w porównaniu do poprzedniego meczu, i "poszło". Aczkolwiek nie mogę odmówić zmiennikom, tego że wnieśli do gry sporą jakość. Odetchnęliśmy!

II liga kobiet, gr. śląska

1. FC Katowice – Rekord Bielsko-Biała 4:1 (1:1)

Gol: Chwastek

Rekord: Sukiennik - Kubaszek  (Kobiela), Chrząszcz, Pustelnik, Kołek (Ruzhytska), Adamczyk, Knieszner, Gałuszka, N. Cwajna (Ścieszka), Chwastek, Byrdy

Pomeczowa opinia treneraWitold Zając: - Szkoda niewykorzystanych sytuacji, bo do przerwy, to my mogliśmy prowadzić przynajmniej dwiema, trzema bramkami. W drugiej odsłonie meczu obraz gry na boisku zmienił się o 180 stopni. Ogromne indywidualne błędy w obronie oraz brak komunikacji spowodowały utratę pozostałych bramek. Do grudnia jeszcze daleko a my już „prezenty” rozdajemy. To już drugi mecz z rzędu, w którym o końcowym rezultacie decydują indywidualne błędy zawodniczek.