NIE MOŻNA przekazać 1% podatku na rzecz BTS REKORD

Strona główna » Młodzież Rekordu

Tak grała młodzież

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Wyniki, gole, składy – tu znajdziecie rezultaty sobotnich oraz niedzielnych zmagań młodzieży.

15.09.2012 r. (sobota)

Śląska Liga Juniorów Młodszych

Gwarek Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 7:1 (3:1)

Gol: Czernek

Rekord: R. Jastrzębski – Marek, Harat, Warywoda (Rutkowski), Worek, Kubicius (Skrzypiec), Konefał (Matuszek), Szymański, Czernek, Tutaj, Kubica

Pomeczowa opinia treneraWojciech Gumola: - Przebieg meczu potwierdził starą prawdę, że fundamentem drużyny jest gra w obronie. Co z tego, że prowadziliśmy do 30-ej minuty 1:0, skoro przegrywaliśmy niemal każdy pojedynek. Graliśmy bardzo dobrze „do przodu”, ale rywal okazał się bezwzględny wykorzystując nasze liczne błędy w defensywie.

Liga Okręgowa „A” trampkarzy

Błyskawica Drogomyśl – Rekord Bielsko-Biała 1:4 (1:1)

Gole: Michałek - 3, Kulpa - 1

Rekord: Prostek – Szczerbowski, Kruczek, Kolarczyk, Brańka, Wieczorek, Michałek, Kulpa, Kapała, Kubaszek (Miech), Hajducki

Pomeczowa opinia treneraSzymon Niemczyk: - Cały mecz toczył się pod nasze dyktando. Przeciwnik niezbyt często gościł na naszej połowie, a jedynego gola utraciliśmy po rzucie wolnym. Sami za to stworzyliśmy mnóstwo sytuacji pod bramką gospodarzy.

Śląska Liga Trampkarzy (’99)

Rekord Bielsko-Biała – Ruch SA Chorzów 0:1 (0:0)

Rekord: Grabski - Sordyl (R. Ohanyan), Kubica, Heller, Huczek, Madzia, Bachłaj, Kępys (Niewiedział), Biela, Łasak, Fiedor (Cichy)

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - De facto decydującego gola wbiliśmy ...sobie sami. Popełniliśmy "kosmiczny" błąd przy rzucie wolnym chorzowian.

Liga Okręgowa „A” juniorów starszych

Błyskawica Drogomyśl – Rekord Bielsko-Biała 1:5 (0:0)

Gole: Makowski - 2, Janik, Bury, samobójczy

Rekord: Dziedzic - Goliasz (Śleziak), Jaszczurowski, Gacek (Kozak), Mieszczak, Gach (Hyży), T. Gąsiorek, Zwardoń (Bury), Janik, Słowik (A. Biel), Makowski

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Duleba: - To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu i należą się chłopakom słowa pochwały. Mam taką refleksję, iż na takim terenie trzeba szybko i zdecydowanie dokumentować swoją wyższość. Już w pierwszej części gol dla nas "wisiał w powietrzu". Tymczasem druga połowa rozpoczęła się od starty bramki z rzutu karnego. Może to pobudziło zespół do bardziej agresywnej postawy? W każdym razie szybko opanowaliśmy sytuację. Wystarczy dodać, że gole na 1:1 i 1:2 padły w ciągu jednej minuty.

Śląska Liga Trampkarzy (’98)

Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze 1:1 (0:0)

Gol: Kubaczka

Rekord: Kałuża - Błasiak (Szozda), Malchar, Klimczak, Kubaczka, Kaiser, Tański, Gąsior, Maj (Konior), Rataj (P. Lekki), A. Ohanyan (Hilbrycht)

Pomeczowa opinia trenera - Jakub Budzich: - Gratuluję chłopakom tego występu i dziękuję za waleczną postawę! Fajnie było patrzeć, jak długimi momentami "klepali" piłką. żal tylko, że zabrakło trzech minut do ogrania lidera.

16.09.2012 r. (niedziela)

Liga Okręgowa juniorów młodszych

Rekord Bielsko-Biała – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:4 (1:2)

Gol: Waszczyk

Rekord: Malec - Lekki, Rutkowski (Słowik), Lipart, Waluś, Dobija, Włochowicz, Mikołajek, Sanetra (Nowak), Pawlik, Waszczyk (Branicki)

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Dybczyński: - W pierwszej części wszystko układało się w miarę pomyślnie do ostatniej minuty, w której straciliśmy "głupiego" gola na 1:2. Po przerwie nie wykorzystaliśmy kilku stuprocentowych okazji do doprowadzenia do remisu, a po chwili straciliśmy kolejną bramkę. Ta, podcięła chłopakom skrzydła.

Liga Okręgowa trampkarzy młodszych

Beskid Skoczów – Rekord Bielsko-Biała 1:0 (1:0)

Rekord: Syc (Kamiński) - Olszewski, Suchanek, Klimek, Herma, Bokun, Marek, Stawicki, Bieroński, Ziółkowski, Mielnikiewicz oraz Skrzyp, Parchański, Flaka, Batelt, Willmann

Pomeczowa opinia trenera - Mariusz Gąsiorek: - Szkoda przegranego meczu, w którym o wiele dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, a do tego jeszcze jedynego gola straciliśmy po "samobójczym" trafieniu. Brakło szczęścia pod bramką rywali, a przy tym jeszcze chłopcy mieli problem z dostosowaniem się do gry z mniejszymi bramkami i na boisku o zmniejszonych rozmiarach.

II liga kobiet, gr. śląska

MKS Gogolin – Rekord Bielsko-Biała 0:5 (0:2)

Gole: Chwastek, Bernacka po 2, Gałuszka - 1

Rekord: Sukiennik - Chrząszcz, Pustelnik, Łyczko (Studnicka), Kołek, N. Cwajna (Ruzhytska), Knieszner (Scieszka), Gałuszka, Adamczyk (Kobiela), Chwastek (Kadzioch), Bernacka

Pomeczowa opinia trenera - Witold Zając: - Do zdobycia pierwszego gola było w naszej grze widać nerwowość, pojawiały się błędy. Mniej więcej od 20-ej minuty meczu nasza dominacja nie podlegała dyskusji.

Śląska Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – GKS Tychy 2:3 (0:1)

Gole: Jakowenko, Mioduchowski (z rzutu karnego)

Rekord: Juraszek - Tęczar, Bernat, Mioduchowski, Maćkowski, Ł. Jastrzębski (Małujurek), Kubik, Jakowenko, Flajszak (Gacek), Juroszek (Gach), Nowak (Seweryn)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Jestem pełen wewnętrznych rozterek po tym meczu. Przegrana boli, ale z drugiej strony "goniliśmy" rywala i wynik w dziesięciu.