Tu wyniki sobotnich i niedzielnych spotkań „rekordowej” młodzieży.

2.11.2013 r. (sobota)

Regionalna Liga Juniorów (’98)

MOSiR II Jastrzębie-Zdrój – Rekord Bielsko-Biała 2:11 (0:5)

Gole: Kucharski, Hilbrycht po 3, Tański, Gąsior, Szozda, Barański po 1, samobójczy - 1

Rekord: Kałuża - Malchar, Dutka, Gąsior, Tański, Klimczak (Polak), Lach (Szczerbowski), Maj (Barański), Szozda, Hilbrycht, Kucharski (Kubaszek)

II liga kobiet, gr. śląska

LKS Goczałkowice-Zdrój – Rekord Bielsko-Biała 3:1 (3:0)

Gol: Franaszek

Rekord: Sukiennik - Łyczko (Folek), Chrząszcz, Kupczak, Kołek, Gałuszka, Kobiela (Wieja), Hałas, Midor (Franaszek), Kożdoń, Adamczyk

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - O wyniku zadecydowała egzekucja tzw. stałych fragmentów gry. A poza tym mecz był bardzo agresywny, żeby nie powiedzieć brutalny.

Śląska Liga Trampkarzy (’99)

Rekord Bielsko-Biała – Raków Częstochowa 1:1 (1:0)

Gol: M. Franusik

Rekord: Grabski - Huczek, Kubica, Heller, Skęczek, Madzia (Loranc), T. Franusik, M. Franusik, Łasak (Bachłaj), Biela (Kaczmarczyk), Kępys (Lara)

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Pierwszą połowę zagraliśmy bardzo dobrze, drugą znacznie gorzej. To pokazuje wynik, który uważam za sprawiedliwy i oddający przebieg wydarzeń.

Śląska Liga Juniorów

Stadion Śląski Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 2:2 (0:1)

Gole: Ł. Jastrzębski, Gach po 1

Rekord: Chwałka - Tęczar, Gacek, Bernat, Maćkowski, Ł. Jastrzębski (Zwardoń), Konefał Tutaj, Kubica, Gach (Kubik), Małyjurek (Nowak)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Brakuje mi słów po tym meczu. Prowadziliśmy 2:0 do 88-ej minuty, więc co mogę więcej powiedzieć?