To już ostatnie mecze sezonu 2012/2013, poniżej znajdziecie ich wyniki.

Rekord Bielsko-Biała – APN Częstochowa 3:0

Rekord: Kałuża - Lach, Kaiser, Klimczak (Młoczkowski), Szozda (Polak), Malchar, Gąsior, Maj, A. Ohanyan (Szczerbowski), P. Lekki (Kubaszek), Rataj (Barański)

Liga Okręgowa „A” trampkarzy

(10:00) Orzeł Kozy – Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:2)

Gole: Kubaszek, Fiedor, R. Ohanyan

Rekord: Prostek - Niewiedział, Madzia, Heller, Kapała (Hajducki), Michałek (Wasztyl), Sordyl (Szczerbowski), Kędziak, Scharfenberg (Kulpa),Fiedor (Kolarczyk), Kubaszek (R. Ohanyan)

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - W zasadzie już po bardzo dobrej w naszym wykonaniu pierwszej części powinniśmy prowadzić 4:0, ale skończyło się na dwóch golach. W drugiej połowie mogliśmy już kontrolować przebieg meczu.

Liga Okręgowa „A” juniorów starszych

Orzeł Kozy – Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:0)

Gol: Giertler

Rekord: Krysta - Śleziak, Grębosz, Jaszczurowski, Mieszczak (Lipich), Hyzy, t. Gąsiorek, Makowski (Bury), Nowak (Słowik), Zwardoń, Giertler

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Duleba: - Gospodarze postawili nam twarde warunki gry, Tym większe uznanie dla chłopaków, że w tych warunkach pogodowych dali radę. Na wyróżnienie zasługuje postawa w naszej bramce Krystiana Krysty, ale podziękowania za mecz i cały sezon - całemu zespołowi.

23.06.2013 r. (niedziela)

Liga Okręgowa juniorów młodszych

Orzeł Kozy – Rekord Bielsko-Biała 0:4 (mecz zakończył się po pierwszej połowie, gospodarze nie stawili się na boisku)

Gole: Branicki, Bernat, D. Lekki, Waluś

Rekord: Malec - Lekki, Odrobina, Lipart, Handzlik, Waluś, Nowak, Pawlik, Branicki, Sanetra, Bernat oraz Bednarski, Golec, Boczniewicz, Rutkowski, Wielgus

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Duleba: - W porównaniu do wczorajszego meczu ligi okręgowej juniorów starszych zagraliśmy na o wiele lepiej przygotowanym boisku. Mieliśmy przewagę, gole zdobywaliśmy po ładnych i składnych akcjach, ale w przerwie kozianie zgłosili kilka kontuzji w składzie i stąd taki epilog.

Śląska Liga Juniorów

APN GKS Tychy – Rekord Bielsko-Biała 7:5 (3:1)

Gole: Ł. Biel-2, Gacek, Janik, Skrzyp po 1

Rekord: Juroszek (Dziedzic) - Ł. Jastrzębski, Gacek, Maga, Maćkowski, Mioduchowski, Gach (Tutaj), Ł. Biel, Janik, Juraszek (Skrzypiec), Małyjurek

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Wynik wskazywałby, ze graliśmy w hokeja, ale pogoda była "anty-hokejowa", a i boisko - choć dobrze przygotowane - odbiegało rozmiarami od lodowiska. Na pewno był to zacięty mecz. przegrywaliśmy 1:4, doprowadziliśmy do remisu, później gospodarze osiągnęli przewagę 6:4, ale w końcówce polegliśmy.

Mecz barażowy o udział w Śląskiej Lidze Trampkarzy (2000/2001)

Rekord Bielsko-Biała - Czarni-Góral Żywiec 3:0 (3:0)

Gole: Stanclik -2 , Stawicki - 1

Rekord: Syc (Kamiński) - Olszewski, Klimek, Suchanek, Wyroba, Marek, Gawryś, Stawicki, Stanclik oraz Fołta, Skrzyp, Ziółkowski, Bystroń, Paciecha, Maj, Byrdy

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Jesteśmy dopiero w połowie drogi do odniesienia sukcesu. Czeka nas ciężki mecz w środę z tyszanami, ale z wiarą w swoje umiejętności pojedziemy po pełną pulę. Na razie dziękuję chłopakom za dzisiejsze zwycięstwo.