Poprawiony: 25 marca 2013 Wpisany przez btsadmin 23 lutego 2013
Bielszczanki ukończyły zawody z tytułem wicemistrzyń okraszonym srebrnymi medalami MłMP.
Finałowy turniej Młodzieżowych Mistrzostw Polski dziewcząt (U-18) w futsalu
23.02.2013 r. (sobota) Bielsko-Biała
GRUPA A
1. BTS Rekord Bielsko-Biała
2. UKS LO II Chrzanów
3. UKS Victoria Gaj
GRUPA B
1. GKS 1962 Jastrzębie SA
2. Rolnik Biedrzychowice Głogówek
3. ISD-AJD Gol Częstochowa
Rekord-Bielsko-Biała - UKS LO II Chrzanów 8:1 (5:1)
Gole dla Rekordu: Maciukiewicz, - 3, Kubaszek - 2, Gałuszka, Adamczyk, Łyczko po 1; dla UKS-u: Bromboszcz - 1
GKS 1962 Jastrzębie SA - Rolnik Biedrzychowice Głogówek 4:8 (0:4)
Gole dla Głogówka: Sobkowicz 4, Hadełko, Pardus po2
Gole dla Jastrzębia: Kaletka 2, Jaskółka, Żak po 2
11:30 Oficjalne otwarcie turnieju
Rekord-Bielsko-Biała - UKS Victoria Gaj 4:1 (3:1)
Gole dla Rekordu: Maciukiewicz 3, Gałuszka1
Gole dla Victorii: Wcisło 1
GKS 1962 Jastrzębie SA - ISD-AJD Gol Częstochowa 1:4 (0:2)
Gole dla GKS-u: Kaletka; dla ISD-AJD: Mesjasz - 2, Klyta, Tkacz po 1
UKS LO II Chrzanów - UKS Victoria Gaj 3:1 (2:0)
Gole dla UKS II LO: Sitarz - 3; dla Victorii - Gozdecka
Rolnik Biedrzychowice Głogówek - ISD-AJD Gol Częstochowa 2:2 (0:0)
Gole dla Rolnika: Sobkowicz i Pardus po; dla ISD ADJ: Mesjasz - 2
półfinał: Rekord Bielsko-Biała - ISD ADJ Gol CZestochowa 6:0 (4:0)
Gole dla Rekordu; Kowalska, Adamczyk po 2, Gałuszka, Maciukiewicz po 1
półfinał: Rolnik Biedrzychowice Głogówek - UKS II LO Chrzanów 6:0 (4:0)
Gole dla Rolnika: Sobkowicz - 2, Bielska, Hadelka, Pardus, Globisz po 1
mecz o 5-e miejsce: GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój - Victoria Gaj 4:2 (2:1)
Gole dla GKS-u: Ka;etka, Żak po 2; dla Victorii: Łagowska, Biskup po 1
mecz o 3-e miejsce: UKS II LO Chrzanów - ISD ADJ Gol Częstochowa 0:4 (0:2)
Gole dla ISD ADJ: Digiusto - 2, Wodarz, Sulisz
mecz finałowy: Rekord Bielsko-Biała - Rolnik Biedrzychowice Głogówek 1:6 (1:3)
Gole - dla Rekordu - Adamczyk, dla Rolnika - Sobkowicz - 3, Pardus - 2, Hadelko - 1
Końcowa kolejność:
1. Rolnik Biedrzychowice Głogówek (Klinik, Ludwiczak - Bielska, Globisz, Hadelko, Sobkowicz, Kiersztajn, Dubiel, Duda, Dannheisig, Ejzel, Halikowska, Suchanek, Pardus; trener - Dyja)
2. Rekord Bielsko-Biała (Iwańczuk - Kubaszek, Gałuszka, Kowalska, Maciukiewicz, Adamczyk, Franaszak, Kobiela, Kołek, Łyczko; trener - Zając)
3. ISD ADJ Częstochowa (Ciupa, Figuła - Digiusto, Klyta, Tkacz, Mesjasz, Sitek, Sroślak, Sulisz, Werner, Wodarz, Wójcik, Dąbrowa; trener - Bodziachowski)
4. UKS II LO Chrzanów (Kirsz, Nowakowska - Jeleń, Sitarz, Pierzchała, Turakiewicz, Bromboszcz, Mencel, Niemczyk, Kadłuczka; trener - Kikla)
5. GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój (Aniśko - Kaletka, Moskała, Wołczyk, Jaskółka, Szymiczek, Żak; trener - Igwicki)
6. UKS Victoria Gaj (Banaś - Biskup, Gozdecka, Guzik, Kaim, Kowal, Łagowska, Podrosło, Walas, Wcisło; trenerzy Piwowarczyk, Woźniak)
Wyróżnienia indywidualne:
Snajperka - Agata Sobkowicz (Rolnik)
Bramkarka: Monika Iwańczuk (Rekord)
MVP: Agata Sobkowicz (Rolnik)
TP/MJ